Bezpłatny program „Nowa JA na rynku pracy – droga ku przyszłości”

21.03.2025 Dla studentów
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

NOWA JA NA RYNKU PRACY – BEZPŁATNY PROGRAM ROZWOJOWY DLA MŁODYCH KOBIET

nowa_ja_16-9.png

Szukasz swojej drogi zawodowej? Chcesz zdobyć kompetencje cyfrowe, poznać tajniki AI i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Weź udział w bezpłatnym programie „Nowa JA na rynku pracy – droga ku przyszłości”!

Program ma zasięg ogólnopolski, odbywa się głównie online, ale jego kluczowym elementem jest stacjonarny, intensywny camp szkoleniowy w Gliwicach w dniach 15-19 września 2025 r.

Co oferujemy Uczestniczkom?

Warsztaty praktyczne podczas campu:

o Doradztwo HR i planowanie kariery z wykorzystaniem AI na podstawie mocnych stron – jak świadomie budować swoją ścieżkę zawodową i wykorzystywać nowoczesne narzędzia do rozwoju kariery.

o Poznanie siebie i swoich mocnych stron – Lumina Spark – analiza osobowości i kompetencji, które pomagają w świadomym kierowaniu karierą.

o Budowanie pewności siebie i sztuka autoprezentacji („Ja Liderka”) – jak skutecznie komunikować swoje umiejętności, prezentować się podczas rozmów kwalifikacyjnych i w miejscu pracy.

o Dezinformacja i cyberbezpieczeństwo – jak chronić swoje dane, rozpoznawać manipulacje w sieci i zwiększyć swoje bezpieczeństwo online.

o Tworzenie profesjonalnego CV w Figmie – jak zaprojektować nowoczesne i przejrzyste CV, które wyróżni się na rynku pracy.

Wykłady eksperckie podczas campu:

o Kompetencje i zawody przyszłości – jakie umiejętności będą kluczowe w nadchodzących latach i jak się na nie przygotować?

o Prawo pracy i prawa autorskie – jakie prawa przysługują pracowniczkom i jak chronić własność intelektualną?

Warsztaty online

  • Praktyczne wykorzystanie narzędzi AI (kurs 18h, zakończony certyfikatem) – jak efektywnie korzystać z AI w pracy i codziennym życiu.
  • Finanse osobiste i zarządzanie budżetem – jak świadomie zarządzać swoimi finansami, oszczędzać i planować budżet.
  • Tworzenie i prowadzenie profesjonalnego profilu na LinkedIn – jak budować swoją markę osobistą i skutecznie korzystać z LinkedIna w poszukiwaniu pracy.

Indywidualne konsultacje i mentoring (1:1)

  • Spotkania z Ekspertkami i Ekspertami biznesu – doradztwo zawodowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Uczestniczek.
  • Indywidualne przygotowanie do rynku pracy – wsparcie w planowaniu kariery, rozwijaniu kompetencji i budowaniu pewności siebie.

Kto może aplikować?

Program skierowany jest do 100 Uczestniczek – młodych kobiet (20-30 lat) z całej Polski, które:

  • poszukują pierwszej pracy lub chcą wrócić na rynek po przerwie.
  • doświadczyły trudności życiowych i chcą zmienić swoją sytuację zawodową.
  • pochodzą ze środowisk o ograniczonych możliwościach rozwoju.
  • są młodymi matkami i chcą pogodzić rozwój zawodowy z życiem rodzinnym.
  • wychowały się w domach dziecka lub rodzinach zastępczych i chcą zbudować swoją niezależność zawodową.

Rekrutacja trwa do 31 maja 2025 r.

Zgłoś się już dziś >>> Więcej informacji

Facebook >>> TUTAJ

Instagram >>> TUTAJ

Linkedin >>> TUTAJ

Organizator: Fundacja Digital University działa od 2014 roku. Naszą misją jest wyrównywanie szans i edukacja w zakresie nowych technologii oraz kompetencji przyszłości. Dostarczamy najnowszą wiedzę w tych obszarach i pomagamy odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się świecie. Zależy nam na wzmacnianiu kompetencji przyszłości wśród społeczności szkolnych, dlatego nasze programy – Be.Eco i Be.Net, kierujemy do nauczycieli, dzieci i młodzieży. Poprzez program Uniwersytet Sukcesu podejmujemy działania wyrównujące szanse kobiet na rynku pracy w IT.

Partner: Stellantis Philanthropy to globalny pion filantropijny Stellantis. Został ustanowiony w celu wspierania społeczności poprzez edukację oraz realizowanie znaczących i mierzalnych programów w regionach, w których Stellantis prowadzi działalność.

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Cookies wykorzystywane są do prawidłowego funkcjonowania strony oraz w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Po więcej szczegółów odwiedź naszą "Politykę prywatności"