Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista_ka ds. BHP/PPOŻ (1/2 etatu)
Numer referencyjny BK/023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Opis stanowiska pracy

Hans Aa jest duńską firmą rodzinną z oddziałami w Danii, Polsce i Chinach. Firma, założona w 1949 roku, rozrosła się do firmy międzynarodowej zatrudniającej ponad 250 osób, w tym blisko 190 pracowników w Pile. Głównym wyrobem produkowanym w Hans Aa są plandeki dla elektrowni wiatrowych, maszyn rolniczych, branży morskiej oraz wszelkiego rodzaju plandeki specjalne.

Hans Aa to wyjątkowe miejsce pracy, charakteryzujące się kulturą szacunku do pracownika i bardzo niskim poziomem rotacji. Wspólnie tworzymy atmosferę współpracy i pozytywnego nastawienia. Nie zwlekaj – wyślij swoje CV i przekonaj się sam jak dobrym pracodawcą jest Hans Aa.

ZADANIA:

  • Pełni obowiązki wynikające z rozporządzenia w sprawie służby BHP
  • Sporządza oceny i analizy stanu BHP, ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz informuje Zarząd o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych
  • Sporządza sprawozdania i protokoły pokontrolne oraz opinie dotyczące spełnienia wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Ocenia pod względem BHP i ppoż. plany inwestycyjne i modernizacyjne oraz odbiory techniczne obiektów, urządzeń i stanowisk pracy
  • Przygotowuje dokumentację zgodnie z procedurami istniejącymi w firmie, w szczególności
    w odniesieniu do utrzymywanych i/lub wdrażanych systemów zarządzania
  • Współpracuje z zewnętrznymi organami nadzoru nad warunkami pracy (Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną, inne w obszarze)
  • Uczestniczy w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz chorób związanych
    z warunkami pracy, a także w opracowywaniu wniosków profilaktycznych
  • Prowadzi szkolenia z zakresu BHP, ppoż. w ramach posiadanych kwalifikacji zawodowych i uprawnień
  • Monitoruje i analizuje zmiany przepisów z zakresu BHP, a także wprowadza potrzebne działania w obszarze

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Uprawnienia ppoż.
  • Co najmniej 2-letni staż pracy w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie ochrony środowiska
  • Znajomość systemu ISO 45001:2018 (mile widziane ISO 14001:2015, ISO 9001:2015)
  • Wysoce rozwinięta umiejętność dobrej współpracy w zespole zarządzającym oraz
    z reprezentacją załogi działów produkcyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności prowadzenia negocjacji, argumentacji i interpretacji przepisów przy wprowadzaniu rozwiązań w obszarze
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Przejawianie inicjatywy w działaniu i dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Parking dla pracowników
  • Premię za 5, 10, 15 lat pracy
  • Finansowanie nauki języka angielskiego
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, której tak bardzo wszyscy obecnie potrzebują!
  • Pamiętamy o Twoich urodzinach
Pozostałe informacje

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Hans AA Polska Sp. z o.o., ul. Kamienna 2, 64-920 Piła.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) wielkopolskie
Miasta Piła
Hans Aa
ul. Kamienna 2
64-920 Piła
NIP: 5542595357
Sposób aplikacji
Poprzez adres e-mail: eba@hansaa.com lub praca@hansaa.com