Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Rekrutacja zewnętrzna na stanowisko ds. orzecznictwa
Numer referencyjny BK/088/2024
Rodzaj zatrudnienia zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa
Termin składania ofert 30.10.2024
Opis stanowiska pracy

Zakres zadań w ramach funkcji organizacyjnej:
Zapewnia stosowanie jednolitych zasad dotyczących podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, ustalania podstawy wymiaru, wysokości i zasady finansowania składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych i Fundusz Emerytur Pomostowych oraz zasady i terminy ich opłacania.

Niezbędne:
• wykształcenie średnie.

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja),
• minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:
• podstawowa znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz Ustawy o ubezpieczeniu zdrowotnym,
• podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
• umiejętność obsługi pakietu MS Office,
• orientacja na cel,
• orientacja na jakość,
• elastyczność,
• komunikacja,
• współpraca,
• nastawienie na rozwój,
• negocjowanie i wywieranie wpływu,
• podejmowanie decyzji,
• rozwiązywanie problemów.

Prosimy o następujące dokumenty:
• CV,
• list motywacyjny,
• skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.

Dodatkowe informacje:
• poszukujemy 1 pracownika na stanowisko,
• proces rekrutacji obejmować będzie test/sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu oraz rozmowę kwalifikacyjną , w siedzibie Oddziału ZUS w Pile lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line,
• skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
• dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane,
• oferty niekompletne, niepodpisane oraz bez wymaganych i podpisanych oświadczeń nie będą rozpatrywane,
• do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami,