Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy Konstruktor Konstrukcji Stalowych
Numer referencyjny BK/022/2024
Rodzaj zatrudnienia do uzgodnienia z pracodawcą
Termin składania ofert 03.05.2024
Link zewnętrzny https://www.bdi.com.pl/oferty/10704
Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • inżynier budownictwa lub student budownictwa w trakcie kończenia studiów
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość norm branżowych
  • mile widziane doświadczenie w konstrukcjach stalowych i żelbetowych
  • znajomość j. angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność komunikowania się z zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń ram stalowych
  • tworzenie rysunków architektoniczno-konstrukcyjnych do ofert i zamówień
  • przygotowanie dokumentacji i kalkulacji do zamówień hal dla centrali w Belgii zgodnie z projektami działu handlowego i
  • wytycznymi konstruktora
  • techniczne wsparcie działu sprzedaży w zakresie kalkulacji ram stalowych
  • udział w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • pakiet opieki medycznej
  • dopłaty do dojazdów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
Pozostałe informacje

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych i rozwoju zawodowego. Zgodnie z RODO, bez wyrażenia dodatkowej zgody dane nie są nikomu przekazywane. Zarejestruj i swobodnie zarządzaj swoimi danymi. BDI od ponad 30 lat aktywnie wspiera polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Z naszej pomocy skorzystało już 200 tysięcy inżynierów. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) mazowieckie
Miasta Tarczyn
Bank Danych o Inżynierach - Żebrowscy sp. j.
ul. Piłkarska 14
05-220 Zielonka
NIP: 1250233214
Sposób aplikacji
Aplikuj na www.bdi.com.pl/oferty/10704 lub prześlij CV na adres cv@bdi.com.pl podając nazwę stanowiska lub numer oferty pracy.