Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Koordynator_ka do spraw inwestycji
Numer referencyjny BK/026/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Branża Przemysł i produkcja Żywność
Wymiar etatu pełen etat
Termin składania ofert 19.05.2024
Termin rozstrzygnięcia konkursu 31.05.2024
Planowy termin zatrudnienia 01.06.2024
Ważne do 09.07.2024
Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramu projektów, monitorowanie postępu prac i sprawowanie nadzoru nad przydzielonymi zadaniami inwestycyjnymi,
  • tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji projektowej, ustalanie specyfikacji technicznej dla wykonawców i dostawców,
  • koordynowanie procesu przygotowywania, uzyskiwania akceptacji oraz nadzór nad realizacją planów poszczególnych inwestycji w zakresie technologicznym,
  • analiza technologiczna, dobór urządzeń, wykonywanie projektów technologicznych oraz przygotowanie schematów PID,
  • udział w procesie wyboru wykonawców i dostawców oraz nadzorowanie realizacji zawartych umów,
  • przygotowanie oraz nadzorowanie realizacji budżetu inwestycyjnego,
  • identyfikacja i ocenę ryzyka oraz planowanie działań zapobiegawczych,
  • wsparcie innych komórek organizacyjnych w zakresie planowania inwestycji oraz utrzymania i usprawnienia istniejącej infrastruktury.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych,
  • umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie jednozmianowym,
  • przeszkolenie w celu nabycia niezbędnych na tym stanowisku umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużym, międzynarodowym koncernie,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Pozostałe informacje

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ludwig Czekolada sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie z siedzibą w Skoczowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Tuczno
Wymagania odnośnie kandydata
Preferowane kierunki Mechanika i budowa maszyn
Ludwig Czekolada sp. z o. o.
ul. Kaszubska 2
78-640 Tuczno
NIP: 5482531594
Dane kontaktowe
kadry@ludwig.com.pl
Sposób aplikacji
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na wskazany adres mailowy z klauzulą podaną w ogłoszeniu. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.