Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Fizjoterapeuta_Fizjoterapeutka
Numer referencyjny BK/021/2024
Rodzaj zatrudnienia do uzgodnienia z pracodawcą
Branża Fizjoterapia
Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego - fizjoterapia - licencjat, magister lub technik,
  • aktywnego prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
  • otwartości i empatii do pracy z Pacjentami.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik i godziny pracy
  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub porozumienia na własnej działalności

Zadania:

  • realizacja cyklu terapeutycznego z Pacjentem
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami
Pozostałe informacje

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz OLX lub e-mail p.wojtas@akant.biz

Prosimy o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Akant w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Klauzula RODO
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PROFILAKTYKA I REHABILITACJA AKANT NZOZ Sp. z o. o. ul. Przy Dworcu 4A, 63-800 Gostyń, tel. +48 607 412 980; e-mail: biuro@akant.biz . Dane osobowe przetwarzane będę w celu obsługi niniejszej korespondencji. Przysługuje Ci prawo do żądania: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w razie uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych: https://www.akant.biz/informacje-dane-osobowe

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) wielkopolskie
Miasta Chlebno
Profilaktyka i Rehabilitacja Akant NZOZ Sp. z o. o.
ul. Przy Dworcu 4A
63-800 Gostyń
NIP: 6961902824