Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier budowy
Numer referencyjny BK/030/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Branża Budownictwo
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 26.07.2024
Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru na robotami budowlanymi od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
  • dbałość o realizacje budowy zgodnie z założonym harmonogramem, wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną, planowanym budżetem oraz obowiązującymi przepisami prawa,
  • prowadzenie oraz kompletowanie dokumentacji budowy,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością wykonywanych robót,
  • koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,
  • ścisła współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami, dostawcami oraz działami wsparcia w firmie,
  • uczestniczenie w odbiorach, monitorowanie kosztów i dokonywanie rozliczeń częściowych oraz końcowych inwestycji,
  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowywanie przedmiarów/obmiarów robót, nadzór nad właściwym przebiegiem sprzedaży robót do zamawiającego,
  • udział w przygotowaniu ofert dla wybranych inwestycji,
  • pozyskiwanie firm podwykonawczych,
  • bieżące raportowanie finansowe i rzeczowe w trakcie prowadzonych realizacji.

Pracodawca oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • intensywną i ambitną pracę pełną wyzwań i pozbawioną monotonii,
  • silny wspływ na wizję i kierunki rozwoju firmy,
  • wysoce samodzielne stanowisko,
  • elastyczny czas pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • parking dla pracowników.
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) wielkopolskie
Miasta Poznań
Wymagania odnośnie kandydata
Preferowane kierunki Budownictwo
CONWIK Sp. z o.o.
ul. Święty Marcin 28/9
61-806 Poznań
NIP: 7831802390
Dane kontaktowe
biuro@conwik.pl
Sposób aplikacji
Poprzez adres e-mail podany w ogłoszeniu.